open/close

Pardavimų skyrius

Miroslav Vysockij
Pardavimo direktorius

+370 5 26 86 261  Tel.
+370 6 50 23 515  Mob.

Miroslav.Vysockij@lt.dsv.com

Justinas Jovaiša

+370 5 26 86 263  Tel.
+370 6 50 84 439  Mob.

Justinas.Jovaisa@lt.dsv.com

Eugenijus Sudeikis

+370 5 26 86 262  Tel.
+370 6 99 16 495  Mob.

Eugenijus.Sudeikis@lt.dsv.com

Toma Važgienė

+370 5 26 86 260  Tel.
+370 6 99 03 105  Mob.

Toma.Vazgiene@lt.dsv.com

Tautvydas Janonis

+370 5 26 86 267 Tel.
+370 6 50 88 966 Mob.

Tautvydas.Janonis@lt.dsv.com

Valdas Špėgis

+370 46 496 404 Tel.
+370 63 898 937 Mob.

Valdas.Spegis@lt.dsv.com


+370 5 26 86 255 Tel.
+370 6 50 83 581 Mob.

Simona.Marcinkeviciene@lt.dsv.com


+370 5 26 86 299 Tel.
+370 6 52 26 977 Mob.

Tomas.Elsukovas@lt.dsv.com

Slapukus naudojame statistikos ir rinkodaros tikslais. Paspausdami ant šios nuorodos sutinkate, kad slapukai būtų naudojami minėtais tikslais. Skyriuje Slapukų politika politika galite sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant ir tai, kaip atšaukti savo sutikimą. Sužinokite daugiau apie slapukų politiką Close