open/close

Danija

Vaida Vitkauskaitė
Skyriaus vadovė

+370 5 26 86 241  Tel.
+370 6 99 39 682  Mob.

Vaida.Vitkauskaite@lt.dsv.com

Jurgita Mačiūnienė
Dalinių krovinių eksportas į Danijos žemyną

+370 5 26 86 222 Tel.
+370 6 99 81 173 Mob.

Jurgita.Maciuniene@lt.dsv.com

Deimantas Andrijauskas
Pilnų ir dalinių krovinių eksportas į Danijos salą

+370 5 26 86 286 Tel. 
+370 6 56 57 122 Mob.

Deimantas.Andrijauskas@lt.dsv.com

Vilma Grėbliūnienė
Pilnų krovinių importas ir eksportas iš Danijos žemyninės dalies

+370 5 26 86 219  Tel.
+370 6 99 29 122  Mob.

Vilma.Grebliuniene@lt.dsv.com

Artiom Kalinin
Pilnų krovinių importas ir eksportas iš Danijos žemyninės dalies

+370 5 26 86 250 Tel.
+370 6 40 81 461 Mob.

Artiom.Kalinin@lt.dsv.com

Vaiva Koncevičiūtė
Dalinių krovinių importas iš salos ir žemyno


+370 5 26 86 229 Tel.
+370 6 99 16 502 Mob.

Vaiva.Konceviciute@lt.dsv.com

Slapukus naudojame statistikos ir rinkodaros tikslais. Paspausdami ant šios nuorodos sutinkate, kad slapukai būtų naudojami minėtais tikslais. Skyriuje Slapukų politika politika galite sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant ir tai, kaip atšaukti savo sutikimą. Sužinokite daugiau apie slapukų politiką Close
Kainų pasiūlymas

Kainų pasiūlymas

*
*
*
*