open/close

Track and Trace

Track & Trace pagalba galite tikrinti savo paskutinių siuntų būklę bet kuriuo metu.

Track & Trace Road

Prisijungimas (naujas langas)
Track & Trace Road yra mūsų seniausia stebėjimo sistema. Joje yra visi Europos keliai. Ji leidžia ieškoti siuntų pagal tokius paieškos parametrus kaip kliento numeris ir siuntos numeris. Jums bus duodamas laiko grafikas, pagal kurį geriau matysite savo siuntas ir pastoviai žinosite jų būklę.

D-Track

Prisijungimas (naujas langas)
D-Track yra pasaulinė DSV oro ir jūros siuntų duomenų saugykla. Ji apima visas eksporto siuntas, kurias tvarko nacionaliniai DSV biurai visame pasaulyje. Sistema leidžia užsakyti siuntas internetu ir stebėti jas pervežimo ir /ar užsakymų lygyje. Dar daugiau – D-Track siūlo pilnai integruotą pirkimo užsakymo paskesnį ir valdymo modulius. Vartotojai gali taip pat naudotis kitomis pridedamąją vertę turinčiomis paslaugomis, tokiomis kaip Cargo On-Hand moduliu, lanksčiomis atgaunamomis ataskaitomis ir reikalingų dokumentų priedais siuntos ir užsakymo lygyje.

Slapukus naudojame statistikos ir rinkodaros tikslais. Paspausdami ant šios nuorodos sutinkate, kad slapukai būtų naudojami minėtais tikslais. Skyriuje Slapukų politika politika galite sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant ir tai, kaip atšaukti savo sutikimą. Sužinokite daugiau apie slapukų politiką Close