open/close

Track & Trace - DSV Solutions

DSV Solutions – tai sistema su dviem pagrindinėmis funkcijomis: Sandėlio Valdymo Sistema ir Track & Trace(Stebėjimas). Abiejų funkcijų dėka turėsite pilną užsakymų ir siuntų vaizdą.

Sandėlio Valdymo Sistema

Sandėlio Valdymo Sistema (SVS) leidžia jums matyti Jūsų užsakymų būklę detaliai –pvz. “užsakymas paimtas”. Taip pat galima spausdinti ir/ar siusti el.paštu pakavimo lapus, dėžių ir padėklų turinį. Galite ieškoti vieno ar keleto užsakymų tuo pačiu metu pagal visą eilę paieškos parametrų, pvz., tipą, būklę, produkto kodą ir serijos numerį. Sistema yra lanksti, ja lengva naudotis ir suteikia pilną Jūsų užsakymų vaizdą.

 

Track & Trace

Track & Trace suteiks jums laiko grafiką, kurio pagalba geriau matysite savo vietines ir tarptautines siuntas. Jis prieinamas bet kokiu metu ir leidžia naudoti daug paieškos parametrų, pvz. Pristatymo pranešimo numeris, užsakymo numeris ir sąskaitos numeris.

Prisijungimas (naujas langas)

Slapukus naudojame statistikos ir rinkodaros tikslais. Paspausdami ant šios nuorodos sutinkate, kad slapukai būtų naudojami minėtais tikslais. Skyriuje Slapukų politika politika galite sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant ir tai, kaip atšaukti savo sutikimą. Sužinokite daugiau apie slapukų politiką Close