open/close

Paslaugos gynybos ir valstybiniams sektoriams

Jau daug metų „DSV Projektai“ teikia paslaugas vyriausybėms, JT, NATO ir humanitarinės pagalbos organizacijoms visame pasaulyje.

Esame sertifikuotas ir patyręs ekspedijavimo ir logistikos paslaugų teikėjas, aptarnaujantis kelias NATO nares vykdant karines misijas. DSV yra pripažintas visų logistikos paslaugų teikėjas tarptautinėms misijoms Afganistane, Afrikoje, Irake ir Balkanų šalyse.

Būtent todėl mūsų itin kvalifikuota ir atsidavusi komanda gali suorganizuoti didelių gabaritų krovinių pervežimą, net jei įspėjama prieš labai trumpą laiką – dažnai vos prieš 24 valandas, nesvarbu, kokią dieną ar valandą. Mes siūlome gabenimo būdus ir logistikos sprendimus, kurie patenkins mūsų klientų poreikius net vietovėse su prasta ar netradicine infrastruktūra.

Visos paslaugos iš vienų rankų

„DSV Projektai“ sprendimai nuo durų iki durų visuomet būna paremti galimybių studijomis ir vietovės tyrimais. Mūsų sprendimai – tai sprendimai iš vienų rankų ir jie apima būtiną oro ir jūrų transporto priemonių frachtavimą, geležinkelio ir sausumos transportą ir reikalingus sunkių krovinių gabenimo sprendimus.

Projektų valdymas apima ir užsakymų apdorojimo bei ataskaitų teikimo sistemas, priežiūrą visame pasaulyje, pasitelkiant mūsų uostų kapitonų komandą, ir pagal poreikį sandėliavimo bei kranų paslaugas.

Kainų pasiūlymas