open/close

Industriniai projektai

„DSV Projektai“ turi ilgametę įvairiausių pramoninių konstrukcijų, įrenginių ir komponentų gabenimo iš gamyklų į paskirties vietą įvairiausiose pasaulio vietose patirtį.

Mūsų pagrindiniai industrinių projektų klientai daugiausia yra:

  • tarptautinės naftos ir dujų bendrovės,
  • tarptautiniai infrastruktūros dalių gamintojai,
  • itin specializuotų produktų tiekėjai.
Tačiau mes turime patirties ir bendradarbiaujame su oro logistikos, jūrų logistikos ir energetikos sektoriaus logistikos bendrovėmis. Džiaugiamės, kad su dauguma savo klientų bendradarbiaujame jau seniai, kartu augame kaip bendrovės ir pritaikome savo logistikos sprendimus specifiniams savo klientų poreikiams. Turime savo atstovybes ir vykdome projektus visame pasaulyje.

Multimodalinis gabenimo nuo durų iki durų gabenimo planavimas

Norėdami užtikrinti patikimų, rentabilių ir saugių transporto ir logistikos sprendimų įgyvendinimą, siūlome multimodalinio gabenimo nuo durų iki durų planavimo paslaugas pasitelkdami sąnaudų ir naudos analizę bei galimybių studijas. Jei reikia, rengiame vietovės tyrimus ir maršrutų, uostų bei transporto priemonių dokumentaciją.

Klientų vardu valdome visą logistikos procesą ir teikiame statuso bei pažangos ataskaitas. Pakrovimo, perkrovos ir iškrovimo taškuose veiklą prižiūri patyrę mūsų komandos prižiūrėtojai ir uostų kapitonai.

Kainų pasiūlymas