open/close

Atsinaujinančių išteklių energetikos sektorius

„DSV projektai“ turi sukaupusi daugiau kaip 20 metų gabenimo ir logistikos sprendimų teikimo atsinaujinančių išteklių energijos pramonei patirtį. Daugiausia bendradarbiaujame su vėjo jėgainių gamintojais.

Šiandien „DSV projektai“ įgyvendina gabenimo ir logistikos sprendimus kelioms stambiausioms tarptautinėms bendrovėms, veikiančioms atsinaujinančių išteklių energijos sektoriuje. Mes vykdome visapusiškus vėjo jėgainių projektus visame pasaulyje – tiek sausumoje, tiek jūroje.

„DSV projektai“ siūlo multimodalinio gabenimo sprendimų planavimą remiantis mūsų pačių atliekamomis sąnaudų ir naudos analizėmis bei galimybių studijomis, taip pat maršrutų ir aikštelių tyrimais.

Rentabilūs ir saugūs sprendimai

Mes vykdome krovinių gabenimą, taip pat atliekame svarbias vėjo jėgainių gamintojams ir jų tiekėjams aktualias funkcijas. Mūsų sprendimai vėjo jėgainių parkams, komponentams ir jėgainių atsarginėms dalims yra patikimi, rentabilūs ir saugūs.

Kartu su sprendimais pateikiame operacijų įgyvendinimo vadovus ir rizikos įvertinimus. Vykdant vėjo jėgainių gabenimo sprendimus, jėgainių pakrovimą ir iškrovimą stebi ir mūsų komanda.

Kainų pasiūlymas