open/close

Individualūs sprendimai

Mes įgyvendiname pervežimo ir logistikos sprendimus, pritaikytus jūsų veiklos poreikiams.

Mes esame sukaupę daug projektų įgyvendinimo patirties, tačiau puikiai suprantame, kad dviejų identiškų projektų nebūna. Dėl šios priežasties mūsų specialistai atlieka visapusišką tyrimą, norėdami išsiaiškinti visus jūsų projekto aspektus ir ypatumus dar prieš pradedant projektą.

Kai kurias naujas mūsų veiklos sritis paskatina klientų poreikiai , kitas – mūsų pastebėtas naujos veiklos potencialas. Vienoje pasaulio dalyje mūsų įgyta įvairialypė techninė kompetencija ir patirtis gali būti jums naudinga vykdant tokią pačią veiklą kitoje pasaulio dalyje. Šios žinios gali tapti jūsų projektams reikalinga platforma. 

Globalusis saugumas ir atitiktis

„DSV Projects“ labai gerai supranta savo klientų reikalavimus globaliojo saugumo ir atitikties srityse. Mūsų organizacija turi kokybės vadybos, sveikatos ir saugumo sistemų ir aplinkosaugos sistemų sertifikatus (ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007 ir ISO 14001:2004), kurie reikalingi norint suplanuoti ir įgyvendinti krovinių gabenimo projektus visame pasaulyje.

Mūsų pagrindinės paslaugos kartu su pridėtinę vertę kuriančiomis paslaugomis užtikrina, kad tarptautinio verslo organizacijos visas paslaugas gaus iš vienų rankų.

Kainų pasiūlymas