open/close

Taip, mes galime!

Išmanioji logistika sumažina poveikį aplinkai

Švedų alaus darykla „Spendrups“ naudojasi DSV paslaugomis pristatymui pačiu laiku – ne tik alaus, bet ir tuščių alaus skardinių iš savo tiekėjo „Ball“.

„Spendrups“ naudojasi DSV paslaugomis ne tik iš daryklos centrinėje Švedijoje pristatyti skardines su alumi klientams, bet ir tuščias nenaudotas skardines pristatyti į daryklą.

„Ball“ skardinių gamybos padalinys Malmėje (Švedijos pietuose) tiekia naujas skardines, kurias DSV paima ir pristato į „Spendrups“ alaus daryklą, esančią Švedijos centrinėje dalyje už 600 km. Tais pačiais sunkvežimiais skardinės keliauja ir atgal į Malmės sritį, tik pilnos alaus ar gaiviųjų gėrimų.

Tai puikus požiūris į aplinką – sumažėja sunkvežimių reisų skaičius ir jų išmetamo CO2 kiekiai, o tai itin svarbu „Spendrups“

    „Spendrups“ alaus daryklos Aplinkosaugos ir tvarumo direktorius Claes Åkesson

Anksčiau naujas skardines iš „Ball“ į „Spendrups“ pagal sutartį gabeno kitas transporto paslaugų teikėjas, tačiau, kadangi DSV tuo metu jau gabeno „Ball“ skardines į Daniją ir Norvegiją, „Spendrups“ pasirodė protinga pakeisti ankstesnį transportuotoją į DSV. DSV taip pat sugebėjo užtikrinti „Spendrups“ reikalingas gabenimo apimtis, ypač sezoninio piko metu, kai prireikia daugiau sunkvežimių negu įprastai.

Atsidavę DSV darbuotojai ir vežėjai glaudžiai bendradarbiauja su „Spendrups“ ir „Ball“, tad vairuotojai gerai žino klientų poreikius, yra gerai išmokyti ir turi rašytinius nurodymus, kaip elgtis, jei reikalai pakrypsta ne taip, kaip planuota, pvz., įvyksta nenumatyta eismo spūstis.

Gabenimas, kurio metu itin svarbus laikas ir griežtas švaros reikalavimų laikymasis

„Spendrups“ kelia aukštus reikalavimus tuščių skardinių tvarkymui, apsaugant jas nuo užteršimo. Išvykdami iš „Ball“ visi sunkvežimiai užantspauduojami; į daryklą atvykę sunkvežimiai su perlaužtais antspaudais automatiškai siunčiami atgal, kadangi siunta gali būti pažeista, o skardinės užterštos.

Apie „Spendrups“

„Spendrups“ yra prieš daugiau nei šimtmetį įsteigta šeimos įmonė, gaminanti keleto rūšių alų ir įvairius gaiviuosius gėrimus. Visas alus gaminamas, laikantis 1516 m. Vokietijos Alaus grynumo įstatymo – jo sudedamosios dalys gali būti tik miežiai, apyniai, vanduo ir mielės.

Informacija apie ypatingų krovinių gabenimą