open/close

Apšvietimas – kelias vedantis augimo link

Suomių apšvietimo įrangos gamintojai WinLed prireikė daugiau sandėliavimo erdvės.

Komponentai įmonei tiekiami daugiau nei iš dvidešimties pasaulio šalių, todėl WinLed reikia pagalbos valdant tokią tiekimo grandinę. Turimi sandėliai nebegalėjo tenkinti augančių poreikių, todėl imta dairytis eksporto galimybių.

Tai nebuvo vien erdvės problema, bet ir pristatymo tikslumo klausymas. WinLed didžiuojasi savo veiklos rezultatais, todėl žvalgėsi partnerio gebančio užtikrinti įmonės plėtrą. DSV laimėjo paslaugų teikimo konkursą.

Mano nuomone mes jau pasiekėme aukštų rezultatų ir tikiuosi, kad jie gerės ateityje.

                   Ville Reijasalo, Winled genaralinis direktorius.

Visi trys DSV padaliniai susitelkė teikti reikiamą paslaugų paketą įmonei WinLed. Transporto paslaugos apims kelių ir oro transportą, taip pat sandėliavimo ir logistikos paslaugas, kurioms vadovaus DSV sprendimų komanda. Regioninių DSV padalinių priimami sprendimai ir lankstumas lėmė WinLed apsisprendimą pasirinkti DSV. Be to DSV vykdys krovinių pristatymus Suomijoje.

Atsižvelgdama į WinLed plėtrą DSV yra pasirengusi užtikrinti eksportuojamų krovinių pristatymą.

Apie WinLed

Įsteigta 2009 m. antrame pagal dydį Suomijos mieste Tamperėje, WinLed gamina ir parduoda apšvietimo sprendimus. Įmonės apšvietimo projektavimo programinė įranga “LIGHTS” yra populiariausios projektavimo programinės įrangos Revit® Architecture, kuria naudojasi architektai ir pastatų dizaineriai visame pasaulyje, papildinys. Kadangi architektai naudoja WinLed apšvietimą savo darbuose, bendrovė tikisi, kad jos apyvarta per ateinančius tris metus augs dešimteriopai.