open/close

Įsigykite Aukštesnio sudėtingumo tipo (Advanced) el.paslaugas

Su Aukštesnio sudėtingumo tipo el.paslaugomis gausite pervežimo sprendimus su daugybe funkcijų, kurios reikalingos tvarkyti visą pervežimo administravimą. Jums bus pranešta apie bet kokias problemas, susijusias su Jūsų transportu, galėsite lengvai tvarkyti atgalinį krovinį ir iš anksto galėsite nuspręsti, kokias reikšmes norite matyti savo krovinių ataskaitose.

Aukštesnio sudėtingumo tipo el.paslaugos yra išplėstinė mūsų Bazinio paketo versija ir yra ypač naudinga reguliariems ir kartas nuo karto naudojantiems vartotojams. Produkte yra šios funkcijos:

 • Asmeninis registravimosi vardas
 • Naujos siuntos registravimas
 • Siuntos užsakymas
 • Jungtinė (konsoliduota) siunta
 • Užsakymo patvirtinimas
 • Siuntos būklė
 • Pranešimas apie būklę
 • Prekių apžvalga
 • Sąskaitų kontrolė
 • Ataskaitų centras
 • Krovinio ataskaita
 • Adresų registravimas
 • Individualizuoti ruošiniai
 • Veiklos istorija
 • EDI komunikacija 

Šios funkcijos suteiks priemonių, kurias pasitelkdami taupysite laiką, susidarysite išsamų vaizdą ir dirbsite efektyviau.

Asmeninis registravimosi vardas
Turėsite unikalų vartotojo vardo ID, įmonės ID ir slaptažodį. Šitaip galėsite sistemoje išsaugoti adresus ir visus kitus standartizuotus nustatymus.

Naujos siuntos registracija
Galėsite registruoti siuntą rankiniu būdu, arba užpildyti siuntos informaciją, kuri perduodama iš Jūsų sistemos į mūsų sistemą.

Išankstinis siuntos registravimas
Jūs iš anksto užsakote transportą internete taip, kaip reikia pagal Jūsų grafiką, ir galite nustatyti siuntos paėmimo laiką. Taip pat galite susikurti savo ruošinius ir individualizuoti sistemą pagal savo poreikius. Sistema yra integruota su visomis DSV įmonėmis visame pasaulyje, o Jūs galite pasirinkti pervežimo rūšį ir šalį, kurioje norite pasinaudoti DSV paslaugomis.

Jungtinė (konsoliduota) siunta
Galima sujungti keletą siuntų į tą patį miestą ar tam pačiam gavėjui ir tvarkyti jas kaip vieną siuntą. Tai taupo sąnaudas ir yra lengviau stebėti tokią siuntą. Ir šiuo atveju sistemoje galima sekti atskirą pirminę siuntą.Jungtinė siunta bet kuriuo metu gali būti išskirstoma vietiniam paskirstymui, arba naujam sujungimui.

Užsakymo patvirtinimas
Gausite patvirtinimą po to, kai Jūsų užsakymas bus gautas ir apdorotas. Patvirtinimas – tai elektroninis dokumentas, kuris patvirtina, kad užsakymas transportui yra gautas ir apdorotas DSV. Patvirtinimas jums bus siunčiamas faksu arba el.paštu.

Siuntos būklė
Naudojant funkciją „Siuntos būklė” galite patikrinti savo paskutinių siuntų būklę bet kuriuo metu. Visa informacija yra surenkama į vieną vietą. Galite lengvai ieškoti aktualių siuntų pagal visą eilę parametrų – siuntos numerį, gavėją, siuntėją ir pervežimo produktą ar produkto numerį ir kt. Funkcija „Siuntos būklė” gali būti adaptuojama taip, kad atskiri vartotojai galėtų matyti tik savo aktualias siuntas, arba visas įmonės siuntas. Taip pat galima įgalioti trečias šalis matyti siuntų būklę.

Pranešimas apie būklę
Funkcija „ Pranešimas apie būklę” yra iniciatyvi sekimo paslauga, kuri informuoja apie siuntos būklę ir praneša apie bet kokias problemas – vėlavimus ar prekių pažeidimus. Galite pasirinkti – gauti pranešimus el.paštu, arba tiesiai į Jūsų mobilų telefoną kaip tekstinį pranešimą.

Prekių apžvalga
Galite suteikti savo klientams prieigą prie informacijos apie jiems siunčiamas siuntas. Klientams duodamas slaptažodis sistemos versijai „ tik skaitymui” (read-only), kurioje rodoma krovinio būklė. Tokiu būdu prekių apžvalgos funkcija suteikia Jūsų klientams aukšto lygio paslaugą ir palengvina Jūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbą.

Sąskaitų kontrolė
Jūsų pirminis užsakymas bus automatiškai derinamas su aktualia sąskaita. Todėl galite lengvai sekti ir tvarkyti kiekvieno krovinio sąskaitas. Su sąskaitų kontrolės funkcijomis DSV gali tiesiai siųsti sąskaitas į sistemą, kuri analizuoja kainas, svorius, srautus ir pan. ir padeda jums identifikuoti problemas ir klaidas sąskaitose.

Ataskaitų centras
Gausite personalizuotas krovinių ataskaitas, kuriose bus Jūsų iš anksto nustatytos reikšmės. Galite pasirinkti, kokią informaciją norite matyti krovinių ataskaitose ir pageidaujamą laikotarpį. Taip pat galite naudoti filtrus – gausite ataskaitas apie konkrečius produktus, gavėjus, siuntėjus ir pan. Jei norite gauti ataskaitas reguliariai, galite išsaugoti kaip ruošinį. Ataskaitos bus siunčiamos el.paštu pasirinktu adresu konkrečiu nurodytu laiku.

Krovinio ataskaita
Gausite ataskaitas apie savo siuntas, kurias galima bus importuoti į Excel, Access ar kt. programas. Ataskaitos leis stebėti siuntas ir pervežimo įvykius per paskutiniuosius 18 mėnesių, tame tarpe persiųstas prekes, panaudotas pervežimo paslaugas, bendrą svorį ir būklės pokyčius. Gausite dokumentus, kuriuos galėsite panaudoti planavimui, kokybės vertinimui ir pirkimo procesuose.

Adresų registras
Galėsite susikurti savo duomenų registrą adresų administravimo funkcijoje. Jūsų adresai bus surašomi išskleidžiamame meniu, iš kurio bus paprasta pasirinkti reikalingą adresą. Adresų registras taupo laiką ir sumažina klaidų tikimybę, nes adresai įvedami tik vieną kartą.

Individualizuoti ruošiniai
Užsakinėdami pervežimą, galite optimizuoti savo darbo srautą naudodami individualizuotus ruošinius. Ruošinius sukurti ir koreguoti galima pagal pervežimo srautus, pervežamus produktus ir pan., taip, kad juose būtų visa jums svarbi informacija.

Veiklos istorija
Istorijoje matysite visas siuntas ir pervežimo įvykius per paskutiniuosius 18 mėnesių. Galite matyti transportavimo detales, tokias kaip pervežtos prekės, panaudotos pervežimo paslaugos, bendras svoris ir būklės pasikeitimai.

EDI komunikacija
Galite užsakyti ir siųsti EDI naudojant visas pervežimų rūšis, kurias siūlo DSV. Galima gauti bylą su sąskaitos informacija, statistika ar kitais duomenimis, kurie reikalingi Jūsų verslo sistemai.