open/close

Papildomos Aukštesnio sudėtingumo tipo el.paslaugos funkcijos

Siūlome visą eilę papildomų funkcijų prie Aukštesnio sudėtingumo tipo el.paslaugų paketo.Šias funkcijas galima derinti tenkinant specialius Jūsų poreikius, ir tokiu būdu dirbti efektyviau.

Galite rinktis iš šių funkcijų:

 • Kainoraščiai
 • Spausdinimas (Live Print)
 • Masinis iš anksto nesuderintų laiškų siuntimas (Mass Mailing)
 • Integracija
 • Adresų importas
 • Order Manager
 • Analizatorius

Kainoraščiai

Pilnai kontroliuokite ir lengvai analizuokite savo pervežimo ekonomiką.

Galite teirautis apie konkrečias kainas arba leisti sistemai automatiškai nustatyti kainą. Galite pridėti priemoką – tai patogu antrinių sąskaitų išrašymui (reinvoicing). Kainų paklausimai gali būti atliekami Jūsų pasirinkta valiuta.

 • Ši funkcija suteikia daug privalumų. Tarp jų:
 • Internetu paremta priemonė
 • Nereikia jokių instaliavimų vietoje
 • Lengva skaičiuoti pervežimo kaštus
 • Pilna kiekvieno krovinio pervežimo ekonomikos kontrolė
 • Galimybė gauti detalesnes kaštų specifikacijas, t.y., administravimo mokestis, valiutos ir kuro mokesčiai

Kainoraščiai jums tinka, jei norite pilnai kontroliuoti pervežimo ekonomiką bei išlaidas, susijusias su konkrečiais kroviniais.

Spausdinimas (Live Print)

Optimizuoja spausdinimą numatydama Jūsų spausdintuvus.

Su Live Print turėsite galimybę numatyti, kuriuos spausdintuvus naudoti etikečių ir pervežimo dokumentų spausdinimui. Taip pat galima spausdinti dokumentus tiesiai, neatsidarant jų Adobe Reader programoje.

Lengva prieiga
Kad galėtumėte naudoti Live Print, turite įdiegti programą savo kompiuteryje. Instaliavimas yra paprastas, detali instrukcija pridedama prie Jūsų užsakymo patvirtinimo.

Masinis iš anksto nesuderintų elektroninių laiškų išsiuntimas (Mass mailing)

Organizuoja Jūsų darbo dieną ir taip taupo Jūsų laiką.

Šią funkciją lengva administruoti, ji taupo Jūsų laiką išsiųsdama vienodus laiškus (katalogus ar akcijų medžiagą) daugeliui gavėjų.

Integravimas

Integruokite savo turimą sistemą ir racionalizuokite savo informacijos srautą.

Siuntų tvarkymas tampa efektyvesnis integravus Jūsų turimą užsakymų/verslo sistemą su mūsų sistema. Tai leidžia jums naudoti vieną administravimo sistemą, nesvarbu koks būtų vežėjų skaičius, suteikia jums prieigą prie paskesnių priemonių el.paslaugoje Basic.

Integravimas gali būti įdiegtas skirtingais būdais, priklausomai nuo informacijos, kurią jūs galite perduoti.

Bazinė integracija
Integravimas yra galimas visoms ERP sistemoms. Integruota užsakymų informacija yra registruojama tik vieną kartą Jūsų ERP sistemoje, o tada automatiškai išsiunčiama į mūsų sistemą ir joje registruojama. Tai leidžia automatiškai konsoliduoti, sukurti pervežimo dokumentus ir EDI, pervežimo būklės pranešimus, sąskaitų kontrolę ir pan.

Aukštesnio sudėtingumo tipo integracija
Jeigu turite specialių pageidavimų, mes mielai individualizuosime sprendimą taip, kad jis patenkintų Jūsų poreikius ir reikalavimus.

Daugiau nei 40 skirtingų užsakymų ir verslo sistemų jau integruota
Be bazinių ir aukštesnio tipo integravimo mes turime standartinius prijungimus prie daugumos užsakymų ir verslo sistemų, tokių kaip Navision, AS/400, Concorde, SAP, Monitor, Visma/SPCS ir Streamserver.

Adresų importas

Garantuojama tikslumas ir kokybė perkeliant Jūsų turimus adresus.

Galime perkelti Jūsų esamų adresų duomenų bazę į mūsų duomenų bazę. Jums nereikės įvedinėti informacijos rankiniu būdu.

Taupomas laikas, mažinama klaidų tikimybė
Jūsų adresai bus surašyti į išskleidžiamąjį meniu, kuriame jūs lengvai galėsite pasirinkti reikalingą adresą. Adresų registras taupo laiką ir mažina klaidų tikimybę, nes adresai yra įvedami tik vieną kartą ir yra imami naudojimui tik iš šios duomenų bazės.

Užsakymų tvarkyklė

Šios funkcijos dėka Jūsų užsakymų srautas bus visiškai aiškus.

Ši funkcija leidžia sekti užsakymą nuo jo registravimo iki pristatymo. Pervežimo proceso metu galite gauti įspėjimus apie bet kokius užsakymo vykdymo nukrypimus. Užsakymai ir pervežimų išankstiniai užsakymai gali būti surandami per paiešką, galima papildyti pranešimais, todėl jūs pilnai matysite ir valdysite procesą.

Lengvas bendravimas ir aiškumas
Užsakymų tvarkyklė yra puiki priemonė įmonėms, kurios nori lengvai bendrauti su tiekėjais ir aiškiai matyti užsakymų vykdymą. Su Užsakymų tvarkykle visos šalys gali prieiti prie tos pačios informacijos, kuri gali būti pastoviai taisoma ar papildoma, kai užsakymai atnaujinami.

Analizatorius

Palyginsite ir įvertinsite visus Jūsų pervežimo grandinės aspektus labai nesudėtingų grafikų ir lentelių pagalba.

Palyginti, valdyti ir vertinti
Galite sekti pristatymų terminus, aplinkos poveikį, finansinius apskaičiavimus, sekti tendencijas, prietaisų skydą ir pan. Galite reguliuoti šią funkciją taip, kad rodytų tą informaciją, kuri yra jums svarbiausia.

Jūsų duomenys suskirstomi į tris pagrindines kategorijas: Pristatymo laikas, Finansiniai duomenys ir Aplinkos duomenys.

 • Galite matyti visų siuntų vidutinę pristatymo trukmę.Taip pat galite palyginti to paties vežėjo skirtingų prekių pristatymo laiką ir matyti laiku pristatytų siuntų procentą.
 • Analizatorius suteikia jums galimybę pilnai valdyti visus su pervežimais susijusius kaštus. Analizatorius gali parodyti bendrą kainą už atskirus laikotarpius ir skirtingų produktų kainas.Taip pat galima lyginti apskaičiuotas išlaidas su faktinėmis ir daug daugiau.
 • Galite matyti CO2, SO2 ir kitų medžiagų išmetimą į aplinką. Galima lyginti skirtingų pervežimo rūšių poveikį išmetimui, skirtinguose maršrutuose ir pan.

Puiki priemonė verslo analizavimui
Analizatorius leidžia lyginti ir vertinti visus pervežimo grandinės aspektus. Analizatorius yra puiki priemonė, skirta logistikos ir finansų vadybininkams vertinti logistikos klausimų tvarkymą. Visi duomenys pateikiami suprantamu būdu, gerai sutvarkytuose grafikuose ir lentelėse.