open/close

Užsisakykite bazines el.paslaugas (Basic)

Bazinės el. paslaugos palengvina pervežimų administravimą. Sistema pateikia jums pervežimo dokumentus tokiame formate, koks jums reikalingas. Galite lengvai registruoti siuntas ir bet kuriuo metu patikrinti jų būklę.

Bazinės el.paslaugos yra mūsų standartinis produktas ir idealiai tinka tiek reguliariems naudotojams, tiek ir tiems, kurie naudoja tik kartais. Produktą sudaro šios funkcijos:

  • Asmeninis registravimosi vardas
  • Naujos siuntos registracija
  • Išankstinis siuntos registravimas
  • Registravimo patvirtinimas
  • Siuntos būklė
  • Krovinio ataskaita
  • Adreso registracija
  • Standartizuoti ruošiniai
  • Veiklos istorija
  • Elektroninių duomenų keitimo (EDI) komunikacija

Šios funkcijos suteiks jums visas priemones reikalingas laikui taupyti, bendrai apžvalgai atlikti ir efektyviau dirbti.

Asmeninis registravimosi vardas

Turėsite unikalų vartotoju vardo ID, įmonės ID ir slaptažodį. Tai leis jums sistemoje išsaugoti adresus ir visus kitus standartizuotus nustatymus.

Naujos siuntos registracija

Galėsite registruoti siuntą rankiniu būdu, arba užpildyti siuntos informaciją, kuri perduodama iš Jūsų sistemos į mūsų sistemą.

Išankstinis siuntos registravimas

Jūs iš anksto užsakote pervežimą internete taip, kaip Jums reikia pagal savo grafiką, ir galite nustatyti siuntos paėmimo laiką. Taip pat galite susikurti savo ruošinius ir individualizuoti sistemą pagal savo poreikius. Sistema yra integruota su visomis DSV įmonėmis visame pasaulyje, o Jūs galite pasirinkti pervežimo rūšį ir kokioje šalyje norite pasinaudoti DSV paslaugomis.

Užsakymo patvirtinimas

Gausite patvirtinimą, kai Jūsų užsakymas bus gautas ir apdorotas. Patvirtinimas - tai elektroninis dokumentas, kuris patvirtina, jog pervežimo užsakymas yra gautas ir apdorotas DSV. Ši informacija bus atsiunčiama jums faksu arba elektroniniu paštu.

Siuntos būklė

Naudojant funkciją „Siuntos būklė” galite patikrinti savo paskutinių siuntų būklę bet kuriuo metu. Visa informacija yra surenkama į vieną vietą. Galite lengvai ieškoti reikalingų siuntų pagal visą eilę parametrų – siuntos numerį, gavėją, siuntėją ir pervežimo produktą ar produkto numerį ir kt. Funkcija „Siuntos būklė” gali būti adaptuojama taip, kad atskiri vartotojai galėtų matyti tik savo aktualias siuntas, arba visas įmonės siuntas. Taip pat galima įgalioti trečias šalis matyti siuntų būklę.

Krovinio ataskaita

Gausite ataskaitas apie savo siuntas, kurias galėsite perkelti į Excel, Access ar kitas programas. Jose galėsite matyti visas siuntas ir siuntimo įvykius per paskutiniuosius 18 mėnesių, įskaitant persiunčiamas prekes, panaudotas pervežimo paslaugas, bendrą svorį ir būklės pokyčius. Gausite dokumentus, kuriuos galėsite panaudoti planavimui, kokybės vertinimui ir pirkimų procesuose.

Adreso registracija

Galite susikurti savo adresų registrą adresų administravimo funkcijoje. Jūsų adresai bus surašomi į sąrašą, iš kurio lengvai galėsite pasirinkti reikalingą adresą. Adresų registras taupo laiką ir apsaugo nuo klaidų, nes adresą įvesti reikia tik vieną kartą.

Individualizuoti ruošiniai

Galite optimizuoti darbų srautą naudojant individualizuotus ruošinius pervežimo užsakymams. Galite sukurti ir koreguoti ruošinius pagal pervežimo srautus, pervežamus produktus ir pan., taip, kad juose būtų visa Jums svarbi informacija.

Veiklos istorija

Istorijoje matysite visų siuntų ir jų ekspedijavimo įvykius per paskutiniuosius 18 mėnesių. Galėsite pažiūrėti įvairias transportavimo detales, pavyzdžiui: kokios buvo pervežamos prekės, panaudotos pervežimo paslaugos, bendras svoris ir būklės pokyčiai.

EDI komunikacija

Galite užsakyti ir siųsti EDI naudojant visas pervežimų rūšis, kurias siūlo DSV. Taip pat galima gauti bylą su sąskaitų informacija, statistika ar kitais duomenimis, kuriuos galės apdoroti Jūsų verslo sistema.