open/close

Papilomos Basic el.paslaugos

Siūlome daug papildomų funkcijų prie bazinės el.paslaugos Basic paketo. Derinant šias funkcijas galima patenkinti specifinius poreikius, o tai leis jums dirbti efektyviau.

Galite pasirinkti iš šių funkcijų:

  • Kainoraštis
  • Spausdinimas (Live Print)
  • Masinis iš anksto nesuderintų laiškų išsiuntimas (angl.Mass Mailing)
  • Integravimas
  • Adresų importas

Kainoraščiai

Pilnai kontroliuokite ir lengvai analizuokite savo pervežimų ekonomiką.

Galite teirautis apie konkrečias kainas, arba leisti sistemai automatiškai nustatyti kainą. Galite pridėti priemoką –tai patogu antrinių sąskaitų išrašymui. Kainų paklausimai gali būti atliekami Jūsų pasirinkta valiuta.

Ši funkcija suteikia daug privalumų. Tarp jų:

  • Internetu paremta priemonė
  • Nereikia jokių instaliavimų vietoje
  • Lengva skaičiuoti pervežimo kaštus
  • Pilna kiekvieno krovinio pervežimo ekonomikos kontrolė
  • Galimybė gauti detalesnes kaštų specifikacijas, t.y., administravimo mokestis, valiutos ir kuro mokesčiai

Kainoraščiai jums tinka, jei norite pilnai kontroliuoti pervežimo ekonomiką bei išlaidas, susijusias su konkrečiais kroviniais.

Spausdinimas (Live Print)

Optimizuoja spausdinimą numatydama Jūsų spausdintuvus.

Su Live Print turėsite galimybę numatyti, kuriuos spausdintuvus naudoti etikečių ir pervežimo dokumentų spausdinimui. Taip pat galima spausdinti dokumentus tiesiai, neatsidarant jų Adobe Reader programoje.

Lengva prieiga
Kad galėtumėte naudoti Live Print, turite įdiegti programą savo kompiuteryje. Instaliavimas yra paprastas, detali instrukcija pridedama prie Jūsų užsakymo patvirtinimo.

Masinis iš anksto nesuderintų elektroninių laiškų išsiuntimas (Mass mailing)

Organizuoja Jūsų darbo dieną ir taip taupo Jūsų laiką.

Šią funkciją lengva administruoti, ji taupo Jūsų laiką išsiųsdama vienodus laiškus (katalogus ar akcijų medžiagą) daugeliui gavėjų.

Integravimas

Integruokite savo turimą sistemą ir racionalizuokite informacijos srautą.

Siuntų tvarkymas tampa efektyvesnis integravus Jūsų turimą užsakymų/verslo sistemą su mūsų sistema. Tai leidžia jums naudoti vieną administravimo sistemą, nesvarbu koks būtų vežėjų skaičius, suteikia jums prieigą prie paskesnių priemonių el.paslaugoje Basic.

Integravimas gali būti įdiegtas skirtingais būdais, priklausomai nuo informacijos, kurią jūs galite perduoti.

Bazinė integracija
Integravimas yra galimas visoms ERP sistemoms. Integruota užsakymų informacija yra registruojama tik vieną kartą Jūsų ERP sistemoje, o tada automatiškai išsiunčiama į mūsų sistemą ir joje registruojama. Tai leidžia automatiškai konsoliduoti, sukurti pervežimo dokumentus ir EDI, pervežimo būklės pranešimus, sąskaitų kontrolę ir pan.

Aukštesnio sudėtingumo tipo integracija
Jeigu turite specialių pageidavimų, mes mielai individualizuosime sprendimą taip, kad jis patenkintų Jūsų poreikius ir reikalavimus.

Daugiau nei 40 skirtingų užsakymų ir verslo sistemų jau integruota
Be bazinių ir aukštesnio sudėtingumo tipo integravimo mes turime standartinius prijungimus prie daugumos užsakymų ir verslo sistemų, tokių kaip Navision, AS/400, Concorde, SAP, Monitor, Visma/SPCS ir Streamserver.