open/close

Įsigykite Performance Basic

Jums to reikia, jei norite turėti individualizuotas krovinių ataskaitas, reikia sekti ir kontroliuoti Jūsų pervežimus, bet nereikia iš anksto užsakinėti per DSV el.paslaugas.

Performance Basic yra funkcijos iš mūsų bazinio el.paslaugų (Basic) paketo, kitokios nei išankstinio užsakymo funkcijos.

Performance Basic funkcijos

  • Siuntos būklė
  • Krovinio ataskaita
  • Adresų registras
  • Individualizuoti ruošiniai
  • Veiklos istorija
  • EDI komunikacija

Šios funkcijos suteiks jums priemones, kurios reikalingos laikui taupyti, gauti bendrą apžvalgą ir dirbti efektyviau.

Siuntos būklė
Naudojant funkciją „Siuntos būklė”, galite patikrinti savo paskutinių siuntų būklę bet kuriuo metu. Visa informacija yra surenkama į vieną vietą. Galite lengvai ieškoti aktualių siuntų pagal visą eilę parametrų – siuntos numerį, gavėją, siuntėją ir pervežimo produktą ar produkto numerį ir kt. Funkcija „ Siuntos būklė” gali būti adaptuojama taip, kad atskiri vartotojai galėtų matyti tik savo aktualias siuntas, arba visas įmonės siuntas. Taip pat galima įgalioti trečias šalis matyti siuntų būklę.

Krovinio ataskaita
Gausite ataskaitas apie savo siuntas, kurias galima bus importuoti į Excel, Access ar kt. programas. Ataskaitos leis stebėti siuntas ir pervežimo įvykius per paskutiniuosius 18 mėnesių, tame tarpe persiųstas prekes, panaudotas pervežimo paslaugas, bendrą svorį ir būklės pokyčius. Gausite dokumentus, kuriuos galėsite panaudoti planavimui, kokybės vertinimui ir pirkimo procesuose.

Adresų registras
Galėsite susikurti savo duomenų registrą adresų administravimo funkcijoje. Jūsų adresai bus surašomi išskleidžiamame meniu, kur lengvai galėsite pasirinkti reikalingą adresą. Adresų registras taupo laiką ir sumažina klaidų tikimybę, nes adresai įvedami tik vieną kartą.

Individualizuoti ruošiniai
Galite optimizuoti savo darbo srautą naudodami individualizuotus ruošinius pervežimų užsakymams. Ruošinius sukurti ir koreguoti galima pagal pervežimo srautus, pervežamus produktus ir pan., taip, kad juose būtų visa jums svarbi informacija.

Veiklos istorija
Istorijoje matysite visas siuntas ir pervežimo įvykius per paskutiniuosius 18 mėnesių. Galite matyti transportavimo detales, tokias kaip pervežtos prekės, panaudotos pervežimo paslaugos, bendras svoris ir būklės pasikeitimai.

EDI komunikacija
Galite užsakyti ir siųsti EDI naudojant visas pervežimų rūšis, kurias siūlo DSV. Galima gauti bylą su sąskaitos informacija, statistika ar kitais duomenimis, kurie reikalingi Jūsų verslo sistemai.